Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Gençlerin sizce en önemli sorunu nedir ?

Sonuçlar

Haberler
Paris Anlaşması onaylandı: Türkiye’nin iklim politikasında yeni bir dönem başlıyor

Türkiye’nin aynı zamanda kömürden aşamalı çıkış için de bir hedef yıl belirlemesi önem taşıyor. Mevcut kömürlü termik santrallerin, yenilenebilir kaynaklarla ikame edilerek aşamalı olarak emekliye ayrılması, 2053 net sıfır hedefinin gerçekleştirilmesi için olmazsa olmaz. Bugün itibariyle, Avrupa’da 19 ülke kömürden tamamen çıktı ya da tamamen çıkma taahhüdünü duyurdu. İklim politikasında yeni bir döneme giren Türkiye, kömürden çıkışı planlayarak, bu konuda lider ülkeler arasına girebilir.

07.10.2021
Proje Başvuruları

Değerli Gönüllülerimiz ve Üyelerimizin başvurularına açık olan çalışmalarımız.

05.09.2021
Katılımcı Çağırısı !

Bu proje uluslararası arenadaki kültürler arası pozitif iletişimi güçlendirmek için 12 ülkeden katılacak 26 katılımcı ile toplumsal cinsiyet eşitliği konusundaki ortak barış anlayışını sanat ile oluşturmayı hedeflemektedir. Söz konusu projenin diğer kazanımları ise; ötekileştirme, etiketleme ve nefret söylemine karşı çözüm arayışında olmaktır.

03.08.2021
Meclis İzleme ( Ankara Büyükşehir)

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından Nisan ayında yapılan Meclis toplantılarında alınan kararlar .. #belediyeizlemeçalışmamız devam ediyor ..

10.05.2021
Derneklere Yönelik Eğitim

Suçtan Kaynaklanan Malvarlığını Aklama ve Terörizmin Finansmanı ile Mücadele Konusunda Derneklere verilen Eğitime Genç Düşünce Enstitüsünü temsilen Genel Başkanımız Muratcan IŞILDAK katılmıştır.

03.04.2021