Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Gençlerin sizce en önemli sorunu nedir ?

Sonuçlar

Haberler
Yenimahalle’nin Gençlik Elçileri Politika Metinlerini Sundu

Yenimahalle Belediyesi ve İYADER'in (İnsanca Yaşam ve Demokratik Toplum Derneği) başvuru sahibi olduğu, GoForYouth programı tarafından desteklenen “Yenimahalle’nin Gençlik Elçileri” projesi kapsamındaYenimahalle Bölgesinde 18-30 yaş arası 55 Gence 4 ay süresince Kapasite Geliştirme Eğitimleri verildi.

07.04.2022
Muratcan Işıldak - DDA Ağ Temsilcisi seçildi

Muratcan Işıldak- Genç Düşünce Enstitüsü Muratcan Işıldak, Genç Düşünce Enstitüsü temsilcisi olarak 2016 yılından bu yana Anayasa Reform Grubu içerisinde ağ çalışmalarına katkı sunmaktadır. 2019 yılında gerçekleştirilen Genel Kurulda Anayasa Reform Grubu Eş Temsilcisi seçilen ve Koordinasyon Grubunda görev almaya başlayan Işıldak, 2019 yılında ağ temsilciliği görevine başlamış ve 14 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirilen KG toplantısında yeniden ağ temsilcisi olarak seçilmiştir.

07.04.2022
Peace Net Projesi Son Durak Genç Düşünce Enstitüsü

Barış Kültürü Eğitimi – PeaCE Net Projesi Barış Kültürünün Yaygınlaşması için Sizi Bekliyor!” Çağrısıyla çıktığı yolculuğun son durağı Genç Düşünce Enstitüsü oldu.

07.04.2022
Ben Kimim’den…Barış Sözlüğüne… Büyük Resmi Görmeye…

Beni bana anlatır mısın? Kimlik nedir? Kimliklilik varoluşun olmazsa olmazı mıdır? Kimliğimizi nasıl kuruyoruz? Kimliğimizi neler oluşturuyor? Kimliğimizi oluşturan özellikler zamanla değişip yeniden şekillendirilebilir mi? Yoksa değişmez kimlik özelliklerimiz var mı?

06.02.2022
İzmir de Atölyemizi tamamladık !

“Barış Kültürü Eğitimi Ağı – PeaCE Net Projesi Barış Kültürünün Yaygınlaşması için Sizi Bekliyor!” Çağrısıyla çıktığı yolculuğun son durağı Genç Düşünce Enstitüsü oldu.

14.01.2022
Burdur Temsilciliği

Genç Düşünce Enstitüsü Burdur Temsilciliğine Emre Can Dalyan atanmıştır.

07.12.2021
Yerel Temsil ve Katılımı Sağlama Aracı olarak Belediye Meclisi ve Ötekilerin Temsili Projesi

Genç Düşünce Enstitüsü olarak " Yerel Temsil ve Katılımı Sağlama Aracı olarak Belediye Meclisi ve Ötekilerin Temsili " konulu projemizin çalışmalarına başladık

23.11.2021
"Onarıcı adalet, çocuklar için yerini cezalandırıcı adalete bıraktı"

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü'nde hapishanedeki çocuklara dikkat çekmek üzere 23 sivil toplum örgütü ortak bir açıklama yayınlayarak, hapishanedeki çocukların durumuna dikkati çekti.

21.11.2021